Apie mane

MANO MOTO

Mylėti savo darbą –stipriausia motyvacija atlikti jį geriausiai


Delfi.lt

Dizaino inkubatorius

WEB dizaineriu ir SEO projektų vadovu dirbantis Kastytis Bakanauskas gyvenime vadovaujasi posakiu: „daryk gerai arba nedaryk visai“. …

DELFI.LT – Skaityti

Infashion.lt

W.A.N.T.E.D! Kelkimės ir švytėkime.

Kąstytis Bakanauskas – SEO (paieškos sistemoms optimizavimas) projektų vadovas. SEO – tai interneto tinklapių projektavimo metodologija, siekiant aukščiausių tinklapio pozicijų paieškos sistemų rezultatuose. …

Infashion.lt – Skaityti

Ziniuradijas.lt

Radioaktyvūs – Žinių radijas

Pokalbis su manimi apie internetinių tinklalapių dizainerio profesiją. Kas svarbiausia šiame darbe, kas yra SEO projektai ir kokios profesinės ligos kankina internetinių tinklalapių dizainerius? 2013 m.

Ziniuradijas.lt – Klausyti


Klaustukai.lt

Interviu su Web dizaineriu Kastyčiu Bakanausku: „Galima sakyti klientams sukuriu verslą“

SEO projektų vadovu ir WEB dizaineriu dirbančio Kastyčio Bakanausko užsakovais tampa ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Interviu metu internetinių svetainių kūrėjas papasakojo, kodėl SEO geriausias būdas plečiant savo internetinį verslą bei pasidalino patarimais, padėsiančiais sukurti puikią svetainę.

Klaustukai.lt – Skaityti

Bznstart.lt

Interneto svetainių dizaino perspektyvos

Nors interneto svetainių dizainas vis labiau pritaikomas mobiliesiems įrenginiams, WEB dizaineris, projektų kūrėjas ir SEO projektų vadovas Kastytis Bakanauskas neabejoja, kad stacionarūs ir nešiojamieji kompiuteriai gyvuos dar ilgai, galbūt tik pakeis tam tikras savo formas, todėl, kuriant interneto svetainių dizaino sprendimus ir prognozuojant WEB dizaino ateitį, vertėtų tai turėti omenyje.

Bznstart.lt – Skaityti


Kas toliau?

Susisiekite, galėsime padiskutuoti apie tai kas jums patrauklu ir kuo galiu jums padėti.

Kontaktai